پیگیری وصول مطالبات شرکت‌ها و مؤسسات امری تخصصی می‌باشد و مستلزم آشنایی با مفهوم مطالبات حقوقی و راههای حقوقی پیش‌بینی شده است.

از جمله وصول مطالبات می‌توان به مطالبه و وصول کلیه چک‌ها، مطالبه و وصول کلیه سفته‌ها، مطالبه و وصول کلیه اسناد عادی، مطالبه و وصول اسناد قراردادی و مطالبه و وصول رسید دست نوشته اشاره کرد.

گروه وکیل شرکت در نظر دارد که با استفاده از وکلای متخصص و با نگرشی متفاوت از ابتدا تا انتها در مسیر صنعت و تجارت تمامی شرکت‌ها و موسسات را همراهی نماید.

وکیل شرکت رسالت خود را اولاً در حین تأسیس شرکت‌ها و موسسات با ارائه خدمات ثبت شرکت، علائم، نام تجارتی و اختراع و ثانیاً در ادامه راه با ارائه مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته در طول تمام روزهای هفته و نیز ارائه خدمات قراردادی به انجام خواهد رساند.

ما با شرکت‌ها تا ورود به عرصه قراردادها و اجرایی کردن اهدافشان گام به گام همراهی خواهیم نمود.

شرکت‌ها در حین اجرا یا پس از اختتام قراردادها و در صورت وقوع دعاوی احتمالی خواه در مراجع داوری و خواه در مراجع قضایی و شبه قضایی، گروه وکیل شرکت را در کنار خود حس خواهند نمود.

گروه وکیل شرکت تمام توان علمی، فنی و حقوقی خود را به کار خواهد گرفت تا با خدمت‌رسانی به شرکت‌ها ریسک‌های آن‌ها را مدیریت کرده و فعالیتی توأم با آرامش، قطعیت و فارغ از نگرانی‌های حقوقی را برای شرکت‌ها به ارمغان بیاورد.