وکیل شرکت دارای وظایف تخصصی می‌باشد که متفاوت از وکلای اشخاص است.

از جمله وظایف تخصصی وکیل شرکت می‌توان به مواردی نظیر تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی شرکت‌ها، پیگیری امور مالکیت فکری شرکت‌ها، بررسی اسناد مالی شرکت‌ها، پیگیری امور ثبتی شرکت‌ها، وصول مطالبات شرکت‌ها، پیگیری امور بیمه‌ای شرکت‌ها، پیگیری امور مالیاتی شرکت‌ها، پیگیری امور گمرکی و بازرگانی شرکت‌ها، پیگیری دعاوی و اختلافات شرکت‌ها و مشاوره حقوقی امور درون و برون سازمانی شرکت‌ها اشاره کرد.

گروه وکیل شرکت در نظر دارد که با استفاده از وکلای متخصص و با نگرشی متفاوت از ابتدا تا انتها در مسیر صنعت و تجارت تمامی شرکت‌ها و موسسات را همراهی نماید.

وکیل شرکت رسالت خود را اولاً در حین تأسیس شرکت‌ها و موسسات با ارائه خدمات ثبت شرکت، علائم، نام تجارتی و اختراع و ثانیاً در ادامه راه با ارائه مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته در طول تمام روزهای هفته و نیز ارائه خدمات قراردادی به انجام خواهد رساند.

ما با شرکت‌ها تا ورود به عرصه قراردادها و اجرایی کردن اهدافشان گام به گام همراهی خواهیم نمود.

شرکت‌ها در حین اجرا یا پس از اختتام قراردادها و در صورت وقوع دعاوی احتمالی خواه در مراجع داوری و خواه در مراجع قضایی و شبه قضایی، گروه وکیل شرکت را در کنار خود حس خواهند نمود.

گروه وکیل شرکت تمام توان علمی، فنی و حقوقی خود را به کار خواهد گرفت تا با خدمت‌رسانی به شرکت‌ها ریسک‌های آن‌ها را مدیریت کرده و فعالیتی توأم با آرامش، قطعیت و فارغ از نگرانی‌های حقوقی را برای شرکت‌ها به ارمغان بیاورد.

تماس با ما: 09129524139